ארדן, הכנס אותי לרשימה השחורה עכשיו

אינני יודע איזו סנקציה תוכל להטיל עלי, אזרח הניצב על מפתן העשור התשיעי לחייו, אך אני מבטיח לך שאקבל בגאווה כל עונש עליו תחליטו. את מוצרי התנחלויות, עם זאת, אמשיך להחרים

מאת:
השאירו תגובה
א א א

כותב אורח: איתן קלינסקי

השר לעניינים אסטרטגיים, גלעד ארדן, המליץ לשר האוצר, משה כחלון, להקים וועדה מיוחדת שתגבש רשימה שחורה של חברות ארגונים ויחידים, שקוראים לחרם על רכישת מוצרים בהתנחלויות בגדה מערבית.

אני החתום מטה אינני חברה בע"מ וגם אינני ארגון; אני אדם פרטי, המקפיד אישית לא לקנות מוצרים המיוצרים בהתנחלויות.

בטיוטת התקנות ששלח ארדן לכחלון נכתב כי יוטלו סנקציות על אלו שיתחייבו לא לרכוש מוצרים או שירותים "באזור הנמצא בשליטת ישראל". זה יהיה לי לכבוד להיות ברשימה, שכן לדעתי, זו רשימה לבנה ומכובדת של אזרחים המכירים בזכותו של העם הפלסטיני להקים את מדינתו לצד מדינת ישראל. ואל לנו להקים יישובים בלב ליבה של מדינת פלסטין.

אינני יודע איזו סנקציה תוכל להטיל עלי, אזרח הניצב על מפתן העשור התשיעי לחייו. אך אני מבטיח לך שאקבל בגאווה כל סנקציה שהאוצר יחליט בהשראתך להשית עלי, כי אני נחוש להמשיך ולא לרכוש מוצרים שמיוצרים בהתנחלויות.

איתן קלינסקי הוא מורה לתנ"ך בגמלאות

הרשימה פורסמה גם באנגלית באתר 972+

> החרם הכלכלי על ישראל לא יצליח לסיים את הכיבוש

החרם אותי, גלעד ארדן (אוהד צויגנברג, פלאש90)

החרם אותי, גלעד ארדן (אוהד צויגנברג, פלאש90)

 

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

ואולי הם אלה ששכחו מה זה ״להיות יהודי״? נתניהו עם דרעי, בנט וישראל כץ בפתח אחת מישיבות ממשלת הימין האחרונה של נתניהו (מארק ישראל סלם/ פלאש90)

ימין או שמאל: מי באמת שכח מה זה להיות יהודי?

לא רק שהסיסמה של הליכוד ״ביבי או טיבי״ חושפת את מידת הגזענות וההדרה שהימין דרדר אותנו אליהן, היא גם מנוגדת לערכים מרכזיים ביהדות. 36 פעמים חזרה התורה על מצוות אהבת הגֵר, יותר מכל מצווה אחרת. חבל שבימין מתעלמים מזה

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf