לקראת פסח: קמפיין "עשה מצה מילד פריפריה" שוטף את הרשת

מיליוני גולשי שמאל, המתוסכלים מכך שהשכבות החלשות הצביעו נתניהו, מארגנים הסעות לפריפריה בחול המועד כדי להכין מצות מילדי הימין. "אלו המצות הכי טעימות והן לא גורמות כלל לעצירות", אמר א' מתל אביב. סאטירה

מאת:
השאירו תגובה
א א א

בימים האחרונים נפוצו ברשתות החברתיות, בעיקר בעיקר בטוויטר האופיינית לשמאלנים, פוסטים מאת מיליוני שמלאנים (באופן מוזר במספר גדול פי כמה ממספר מצביעיהם של המחנ"צ, מרצ, והמשותפת גם יחד), הממליצים להכין מצות לפסח מילדי הפריפריה. זאת בעקבות התסכול העמוק מתוצאות הבחירות. השמאל, הרי, לא רגיל להפסיד, כך שמדובר בתגובה די טבעית. בוחרי השמאל מסבירים שילדי הפריפריה ביום מן מהימים עתידים לבחור בנתניהו ולכן אין מניעה מלהפוך אותם למצות.

לפי תחקיר עומק לא ממומן בכלל שערכנו, מתחולל קמפיין ענק הממומן על ידי עמותת "M15", שממומנת בתורה על ידי כסף זר, ובמסגרתו שמאלנים מועמסים בכמויות עצומות על אוטובוסים זרים של תאגיד "Volvo" הגרמני במימון זר, ומובאים לאופקים, שדרות, ובעיקר ירוחם (למרות שברשותם רכבים פרטיים  אנו מעריכים שהם לא ימצאו ערים אלו גם עם וויז). הם מזהים שם ילדים מוחלשים במיוחד ולאחר שיחה קצרה על השקפותיהם הפוליטיות, מעלים אותם כלאחר יד לתאי המטען של אותם אוטובסים כשהם מבטיחים להם ממתקים ותרבות.

אחד ממיליוני השמאלנים האלה הוא א' (במקור מתל אביב, אך כרגע מבצע ג'נטריפיקציה ביפו):

statusmatzo

או אז מתחיל טקס משונה בשדרות רוטשילד. שם אלפי שמאלנים, בלבוש מסורתי-היפסטרי, דואגים להקיז את דמם של הילדים כשהם תלויים הפוך בבתי הקפה ודמם מטפטף לאיטו לספלי אספרסו. לאחר מכן בתהליך כימי מורכב שנהגה במסדרונות השן של האקדמיה ובג"צ, הדם הופך לקמח חסר תועלת ואז נצבע בלבן כדי שלא ירתיע שמאלנים. לבסוף החורים במצה נעשים על באמצעות הקלשון של זהבה גלאון. כל זה מלווה בפס קול של אסף אבידן וואגנר. התמונות שמורות במערכת.

> סאטירה: בקרוב יישללו קצבאות ילדים לערבים שלא יעשו בר מצווה

היות ואנחנו נחשבים לסוג של כלי תקשורת עם סוג של אתיקה, אנחנו מחוייבים לציין שבעקבות הקמפיין נמצאו פה ושם גינויים מעטים, כולל של מספר ספור של פוליטיקאים מהשמאל, או למעשה – של כל הפוליטיקאים מהשמאל. כאן אפשר למצוא את הגינויים של זהבה גלאון, בוז'י הרצוג, וכאן של משתמש שטוען שהוא משתייך שמאל, למרות שלא הצלחנו לוודא את הזהות של אף אחד מאלו, כולל לא של גלאון והרצוג.

גם כאן, וכאן, וכאן, גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן. גם כאן, וכאן, וכאן.

נ.ב. קמפיין "מוות לערבים ושמאלנים תוך כדי אונס על ידי סודנים!!!11", ששוטף את הרשת מאז שיש אינטרנט, מתנהל כסדרו. להלן הגינויים מימין:

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
"פגישת הפיוס". במרכז: הזמר תאמר נפאר. שני משמאל: ראש עיריית אום אל פחם ד"ר סמיר מחאמיד, ולידו מנכ"ל מרכז מוסאוא געפר פרח (צילום: מרכז מוסאוא)

"פגישת הפיוס". במרכז: הזמר תאמר נפאר. שני משמאל: ראש עיריית אום אל פחם ד"ר סמיר מחאמיד, ולידו מנכ"ל מרכז מוסאוא געפר פרח (צילום: מרכז מוסאוא)

המאבק בין דת לחופש תרבות בחברה הערבית עולה מדרגה

באום אל פחם בוטלה הופעה של הזמר תאמר נפאר. באבו גוש ניסו לבטל הופעה של הזמרת רולא עאזר. האם השמרנות מנצחת, או דווקא ההפך?

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf