שיחה מקומית מתרעננת עם עורך חדש ועיצוב חדש‎

שמחים לקבל את פניו של מירון רפופורט למשפחת שיחה מקומית. מהיום שיחה מקומית בעיצוב מזמין ונגיש יותר

א א א

קוראות וקוראים יקרים,

אנחנו מתרגשים מאוד לעדכן על הצטרפותו של עורך חדש לצוות האתר, ועל עלייתו לאוויר של שיחה מקומית בעיצוב מחודש.

ראשית, אנחנו מאושרים לקבל את פניו של מירון רפופורט, שמצטרף לצוות העריכה שלנו. מירון הוא עיתונאי בכל רמ"ח אבריו שפועל בתחום כבר יותר משלושים שנה – מ"דבר" ו"חדשות", דרך "עובדה", "ידיעות אחרונות" ועד "הארץ", ובעשור האחרון "עושים סדר". הוא זכה בפרס בינלאומי על תחקיר שפרסם ב"ידיעות" על גניבת עצי זית מפלסטינים בזמן בניית גדר ההפרדה, וזכה בפרס משרד התרבות על תרגומיו הספרותיים. מירון הוא גם פעיל פוליטי ותיק ומוערך.

עכשיו הוא מתחיל לעבוד לצד עורכות האתר, יעל מרום ואורלי נוי, ויחד אנחנו מתכננים להגיע רחוק מאוד.

במקביל, ולקראת ציון ארבע שנות פעילות האתר, העלינו היום את העיצוב החדש של "שיחה מקומית". באתר החדש – מלאכת ידיהם של המעצבת אווה נג'אר מ-Just Vision והמתכנת חליל ג'רבן מ-RSVP – דאגנו להקל על הקריאה ולהפוך אותה למזמינה יותר. כמו כן, בעקבות הביקוש הרב בקמפיין מימון ההמונים שלנו, פתחנו חנות למכירת חולצות ותיקים של שיחה מקומית, כשההכנסות הולכות כולן למימון הפעילות העיתונאית שלנו.

שני המהלכים האלה ביחד הם חלק ממגמת הצמיחה שלנו, שנועדה להרחיב את השיחה, להגיע לקוראות וקוראים נוספים, לתת במה לקולות מושתקים, ולעשות יותר חדשות, יותר חשיפות, יותר מאבקים – ויותר שיחה מקומית.

בהתרגשות גדולה,
מערכת שיחה מקומית

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
ההתנחלות פסגת זאב וברקע, מעבר לחומת ההפרדה, מחנה הפליטים שועפאט. ספטמבר 2009. (מועמר עוואד / פלאש 90)

ההתנחלות פסגת זאב וברקע, מעבר לחומת ההפרדה, מחנה הפליטים שועפאט. ספטמבר 2009. (מועמר עוואד / פלאש 90)

אמרנו לעצמנו שאנחנו לא מתנחלים. אנחנו משהו אחר

אנשים חשבו שההורים שלי שמאלנים, אפילו שגרנו מעבר לקו הירוק, בשכונה שבה הערבים קרובים כל כך אבל רחוקים. אנחנו לא התנחלות, אבא שלי היה אומר, אבל הספק תמיד היה שם. עכשיו, חמישים שנה אחרי שהגיעו לירושלים, הם עוזבים. מסע של זכרונות וחשבון נפש

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf