אני שונא את אראלה ממפעל הפיס

מאת:
השאירו תגובה
א א א

אין דבר מגעיל ומקומם ברדיו כמו הפרסומות של מפעל הפיס מסדרת "אראלה מתקשרת". סיכויי הזכייה בפרס משמעותי, של 5,000 שקלים ומעלה, אפסיים – יש כ-54 עד 83 זוכים בלבד בכל הגרלה, מתוך מאות אלפי מנויים. המנוי הוא למעשה מס בסך 60 שקלים בחודש – 720 שקל בשנה! – המוטל על החלשים ביותר, בעיקר על מנת לממן מוסדות ציבור שהמדינה אמורה ממילא להקים. וכן את המנגנון של מפעל הפיס, כמובן. עלות שכר הבכירים בלבד במפעל הפיס – לא הארגון כולו, רק כמה בכירים – עמדה ב-2013 על 12 מיליון שקל.

אראלה פשוט שודדת משפחות עניות, באמצעות מניפולציות רגשיות ומציצנות. ב-720 שקל משפחה יכולה לקנות נעליים לילדים או תרופות, או לממן חוג העשרה, או לבלות יום כיף ביחד ולקנח במסעדה. ויש עוד הרבה אפשרויות. אל תעשו מנוי פיס.

> למה סבא וסבתא שלי צריכים לקבל טלפונים שאומרים שאני זונה?

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

מוחמד עסעוס בבית חולים רפידיה בשכם אחרי שהוכה על ידי שוטרי מג"ב (צילום: רבנים למען זכויות אדם)

החקלאי שאדמותיו הוצתו בידי מתנחלים אושפז אחרי שהוכה ע"י שוטרי מג"ב

שלשום תקפו מתנחלים מיצהר מתנדבים ישראלים שבאו לעזור למוחמד עסעוס מכפר בורין למסוק את עצי הזית שלו. היום שוטרי מג"ב היכו את עסעוס ולדבריו אמרו לו להפסיק להביא מתנדבים. מג"ב: מדובר בפרובוקציה

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf