בזכותכם: השיחה מתרחבת

א א א

וואו.

איזה גלים של תמיכה קיבלנו מכם, הקוראות והקוראים שלנו, בקמפיין הזה. זה לא רק שהגענו ליעד, ועברנו אותו בסיבוב, וגייסנו כמעט 150 אלף שקל – שיאפשרו לנו להרחיב את השיחה. לא. זה גם השיתופים שלכם, גם התגובות הנלהבות, גם המחמאות. זה העובדה שהכסף שלכם, מעבר לכך שהוא חיוני בשביל שנוכל לעשות יותר עיתונות עצמאית, הוא הבעת אמון בעבודה המקצועית שלנו, ובמחויבות שלנו לתת במה לקולות ולמאבקים המושתקים. עם התמיכה הכספית והמורלית הזאת נוכל להגיע יחד למקומות רחוקים.

רגע לפני שאנחנו יוצאים לדרך, צריך להגיד כמה תודות לאנשים שהפכו את הקמפיין הזה להצלחה וסללו את הדרך לצמיחה של שיחה מקומית. לרות מרום, המעצבת המחוננת שיצרה את השפה הוויזואלית של כל קמפיין "להרחיב את השיחה" והביאה לעולם את חתולת השמירה של הדמוקרטיה. לקרן מנור מאקטיבסטילס, שצילמה וערכה את הסרטונים המדהימים, להגר שיזף שעזרה בייעוץ עריכה, לחאלד ג'בארין ולצוות הסאריא שעזר לנו בסט לצילומים, ולנוקי קטן על האפטר.

תודה גדולה לשוקי שפירא, רעות מור, רועי ילין, נסים דואק ועמית גילוץ, שייעצו בגיבוש והצגת המסרים ובניהול קמפיין הפייסבוק.

תודה לתורמי התשורות המגניבות: האחים גרין, אורי סתיו מיומן הבלגאן, אורטל בן דיין, ברוך אורן, קבוצות הנשים הרוקמות מעזה ומכפרי רמאללה, ערן טורבינר, שולי דיכטר וגבי גולדמן.

תודה לכל מי שהצטלמו לסרטון הראשון של הקמפיין: תמר בן דוד, אבי דבוש, זהבה גרינפלד, ראאד אבו אלקיעאן, חאלד ג'בארין (שוב), עבדאללה אבו-רחמה, הדס טל ורים עאמר.

תודה לדימה דראושה וליאסר אבו ערישה על התרגומים לערבית. תודה לצוות אתר "מימונה", ותודה לחברינו המתכנתים ב-RSVP.

וכמובן, תודה לכל מי שתרם, שתמכה, ששיתף, שריפרשה את העמוד כדי להתעדכן כמה תרומות יש ודאגה להזמין חברים להצטרף אלינו בדרך ליעד. בלעדיכם – לא היינו יכולים להרחיב את השיחה.

יש לנו הרבה עבודה לפנינו: להכין הכשרות מקצועיות לצוות, להקים מערך של הרצאות ופאנלים וחוגי בית, לאתר עוד בלוגריות ובלוגרים, לקדם עיצוב מחדש של האתר (פרטים בקרוב) ועוד הרבה. אבל קודם כל אנחנו מכינים את המתנות לכל מי שתרמו, כמובן.
ולפני כל זה, שיר:

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
אשה נושאת דגל פלסטיני בהפגנת יום האדמה ביפו. הפלסטינים התפתחו כאן נגד הרצון הישראל (צילום: רוני שיצר/פלאש90)

אשה נושאת דגל פלסטיני בהפגנת יום האדמה ביפו. הפלסטינים התפתחו כאן נגד הרצון הישראל (צילום: רוני שיצר/פלאש90)

הפלסטינים בישראל, הקהילה הגאה שאתם מסרבים לראות

אין לנו הרבה שותפים לדרך, בעלי חברות לא מתחרים מי יעניק לנו יותר זכויות, אבל אנחנו כאן. ואנחנו גאים בזהות שלנו אותה חוק הלאום מבקש להעלים, לקול שתיקתם של אבירי זכויות האדם

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf