נתיחה פתולוגית קובעת: ההרוג מביתוניא נורה בכדור חי

מאת:
השאירו תגובה
א א א

נתיחה פתולגית שבוצעה היום בגופתו של נאדים נאוורה, שנורה ב-15.5 בהפגנה בביתוניא, העלתה כי הוא נורה בירי חי מלפנים, בדיוק מהכיוון בו עמדו חיילי צה"ל. בנתיחה באבו-דיס נכחו נציגים בינלאומיים ופתולוג ישראלי.

הנתיחה שמה סוף לשקרי מערכת הביטחון הישראלית כאילו דובר בירי גומי, לאחר שהסרטונים כבר הראו כי בניגוד לטענות שר הביטחון הנערים נורו כשהם לא מהווים שום איום על חיילי צה"ל או בכלל. אין מנוס מלקבוע כי נאדים נאוורה נרצח על ידי חייל צה"ל בירי מכוון, כשלאחר מכן בסבירות גבוהה אלו רצחו שוב וירו ירי חי בנער מוחמד סלאמה. בימים הקרובים הכדור יועבר לרשויות הישראליות לצורך בדיקות בליסטיות.

> הרג הנערים מביתוניא: הסיקור המלא

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
בניגוד לקמפיין של נתניהו, מצע החינוך של כחול לבן משקף עמדה שמרנית וימנית. הרביעיה של גנץ (נועם רבקין פנטון / פלאש90)

בניגוד לקמפיין של נתניהו, מצע החינוך של כחול לבן משקף עמדה שמרנית וימנית. הרביעיה של גנץ (נועם רבקין פנטון / פלאש90)

הסירוב לעודה הוכיח: כחול לבן היא חלק מהדה-לגיטימיציה לערבים

סוללת הגנרלים והעיתונאי של כחול לבן מדקלמים כי הרשימה לא תוכל לשבת בקואליציה עם מי ש"לא מכיר במדינת ישראל כמדינתו של העם היהודי". אלא שהטיעון הזה לא מחזיק מים

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf