קצרים

עיתונאי נפצע מירי בהפגנת כדורגל בכפר בלעין

מאת |
עיתונאי ומפגין מפנים את העיתונאי הפצוע (הייתאם אל-חטיב)

עיתונאי ומפגין מפנים את העיתונאי הפצוע (הייתאם אל-חטיב)

כשמונים מפגינים השתתפו היום (שישי) בהפגנה השבועית נגד החומה בכפר בלעין בגדה המערבית. חלק מהמפגינים לבשו מדי שב"ס כדי להביע את תמיכתם בעצירים המנהליים שובתי הרעב, ושיחקו בכדורגל למרגלות החומה כמחווה למונדיאל 2014 בברזיל.

כמו בסאו-פאולו גם בכפר בלעין פוזרה ההפגנה באמצעות גז מדמיע וכדורי גומי, ועיתונאי פלסטיני אחד נפצע מכדור גומי. בשבוע שעבר חיילים החרימו מצלמה של עיתונאי תושב הכפר, מחקו את התמונות בכרטיס ושברו אותה לפני שהחזירו לו אותה.

דיווח וצילום: הייתאם אל-חטיב

> הפגנת כדורגל בכלא עופר פוזרה עם זרנוק מים

 

תושבי בלעין מפגינים ומשחקים כדורגל למרגלות החומה בבגדי שב"ס (הייתאם אל-חטיב)

תושבי בלעין מפגינים ומשחקים כדורגל למרגלות החומה בבגדי שב"ס (הייתאם אל-חטיב)

 

ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
silencej89sjf