הלחץ עבד: הסרט "שקופים" יוקרן בבאר שבע

מאת:
השאירו תגובה
א א א

"שקופים", סרטו המצוין של הבמאי מושון סלמונה, יוקרן בבתי הקולנוע של גלובוס גרופ בבאר שבע. הסרט, אשר זכה לביקורות מצוינות, מוקרן ברחבי הארץ, אולם כפי שדווח כאן לאחרונה – עד השבוע לא נמצא בית קולנוע בדרום שיהיה מוכן להקרין אותו בבירת הנגב.

הסרט עוסק בחייל בדואי משוחרר ובצעירה יהודיה שמתאהבים, ומתאר את סיפור יחסיהם על רקע המצב החברתי בבאר שבע והסביבה. למרות שצולם בבאר שבע ועוסק בעיר, עד לאחרונה העדיפו בתי הקולנוע באזור שלא להקרין אותו.

"לאחר לחץ מתון מצד תושבי הנגב בכלל ובאר שבע בפרט, ג״ג באר שבע נאותו להקרין את ׳שקופים׳ בשבועיים הקרובים. אלה זמני ההקרנות לשבוע הקרוב, החל ממחר", בישר הבמאי מושון סלמונה בדף הפייסבוק שלו:

אלה זמני ההקרנה בקולנוע "גלובוס מקס", במתחם ONE PLAZA

מחר, יום חמישי 15.1.2015 – 22:05
יום שבת,17.1.2015 בשעה 19:30
יום שני, 19.1.2015 בשעה 22:00
יום שלישי, 20.1.2015 22:00

> מדוע תושבי באר שבע לא יזכו לראות את הסרט שצולם בעירם

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
התחרו זה בזה על אורך הנאומים. ראשת העיר הנכנסת, ד״ר עליזה בלוך לצד ראש העיר היוצא, משה אבוטבול (צילום: יעקב לדרמן)

התחרו זה בזה על אורך הנאומים. ראשת העיר הנכנסת, ד״ר עליזה בלוך לצד ראש העיר היוצא, משה אבוטבול (צילום: יעקב לדרמן)

עידן בלוך מתחיל בבית שמש, וזה זמן טוב להיפרד מאבוטבול

ראש העיר היוצא, משה אבוטבול, פינה היום את מקומו לטובת ראשת העיר הנכנסת, ד״ר עליזה בלוך. אבוטבול עשה אומנם דברים טובים, אבל בלוך היא זו שבאמת יכולה להצעיד את העיר קדימה

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf