סרטונים נוספים מחזקים את החשד להרג מכוון של הנערים בביתוניא

מאת:
השאירו תגובה
א א א

לאחר חשיפת תמונות הירי הקטלני בנערים הפלסטינים בהפגנת יום הנכבה, עליה דיווח כאן לראשונה ג'ון בראון, ארגון בצלם מפרסם הערב שני קטעי וידאו נוספים מהרג שני הנערים בביתוניא. הסרטונים מחזקים את החשד להרג מכוון של הנערים הפלסטינים. בבצלם שוללים את גרסת הצבא שלא נעשה שימוש באש חיה באירוע.

הסרטונים של כל אחד ממקרי ההרג, צולמו משתי מצלמות אבטחה מנוגדות, ומתחילים חצי דקה לפני הירי ומסתיימים חצי דקה אחריו.

רצף האירועים לפני ואחרי הירי בנדים נווארה:

רצף האירועים לפני ואחרי הירי מוחמד סלאמה:

מוקדם יותר היום דרשו בבצלם כי המשטרה הצבאית תחקור את התנהלות הכח הצבאי באירוע, את ההוראות שנתנו קצינים בכירים שהיו נוכחים במקום, וכן "מידע שאינו משקף את המציאות" שמסר דובר צה"ל לתקשורת לאחר האירוע.

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
אבי ילאו (צילום: אורן זיו)

אבי ילאו (צילום: אורן זיו)

הפעיל החברתי אבי ילאו רץ לכנסת: "מבחינתי זו עוד דרך מחאה"

בזמן שמפגינים רבים איבדו אמון במערכת הפוליטית, החליט ילאו דווקא להקים מפלגה חדשה – צדק שמה - ששואפת לייצג את כל הקהילות המודרות בישראל. לדבריו, המטרה היא "להביא לתוך המערכת את כל מה שלמדנו מהשטח"

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf