חנין זועבי, תפסיקי להתראיין לתקשורת הישראלית

מאת:
השאירו תגובה
א א א

טוב אז כמה מילים על חנין זועבי, רינה מצליח, השוביניזם הישראלי, הבהמתיות של התקשורת הישראלית.

1. פניה אישית לחנין: חנין זועבי שילמה את חובותיה לתגעולת הישראלית, מעתה והלאה אין יותר ראיונות לאף ערוץ תקשורתי ישראלי, חבל על זמנך וחבל שתהיי את הספקית לתחושת תקשורת דמוקרטית וחופשי ביטוי.

2. אנשי התקשורת הישראלים מתגלים שוב ושוב כמיזוגנים, כלבי שמירה לממשלה, שוביניסטים, ביטחוניסטים, מילטנטים.

3. נשים בתקשורת הישראלית מאמצות את סעיף 2 מ א' עד ת', אני לא יודעת אם זה בקטע איף יו קאנט ביט ת'ים ג'וין ת'ים או מה, אבל כשאישה אומרת לאישה אחרת את הדברים שאמרה רינה מצליח לחנין זה הרבה הרבה יותר צורם.

4. השימוש השוביניסטי והפרימיטיבי במצב המשפחתי של חנין, מה זה? היתכן שגם החברה הישראלית שוביניסטית ופרימטיבית כשזה מגיע לנשים? ואישה רווקה ובלי ילדים בגיל 40 זה אישיו ועניין ציבורי לא פחות מאמירותיה של חנין?

5. התקשורת הישראלית אלופה במשפטי שדה.

6. אם לא ידעתם אבל ישראל הרגה עוד ילד פלסטיני ביומיים האחרונים והפעם יש הודאה שזה היה בטעות, ככה קל בטעות, לא קרה שום דבר, סך הכל עוד ילד פלסטיני, מישהו רוצה להגיד לי שוב מי הוא הפושע האמיתי פה?

7. יום טוב.

כותבת אורחת: חנין מג'דלי

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

במקום פנטזיות על פשעים נגד האנושות, מוטב לדאוג לתושבים. ירי על מפגינים בעזה (צילום: עבד רחים חטיב/פלאש90)

נתניהו אינו הראשון שמפנטז לרוקן את עזה מתושביה

במקום קידום תכניות ל"הגירה" של תושבי רצועת עזה, צעד שמהווה פשע נגד האנושות, מוטב שישראל תשקיע את הכסף בשיפור המציאות הטראגית שהיא עצמה יצרה שם, או שתשנה את המדיניות שמחוללת אותה

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf