טלי חרותי-סובר נגד ברק כהן

מאת:
השאירו תגובה
א א א

טלי חרותי-סובר מדה מארקר חטפה על הראש מאוהדי "באים לבנקאים" על הכתבות שפרסמה בעניינו של ברק כהן. חרותי-סובר עשתה צעד נאה והזמינה את כהן לראיון. אלא שהתוצאה שפורסמה באתר הארץ מצדיקה את הביקורת עליה.

חרותי-סובר ראיינה, לדבריה, את כהן במשך יותר משעתיים. אין לי מושג על מה הם שוחחו, אבל החלק מהשיחה שהיא בחרה לפרסם לא כלל שום דיבור עקרוני על המחאה, על התנהלות הבנקים או על הטענות נגדם. במקום זה עו"ד כהן הועמד לחקירה על חובותיו האישיים ובעיותיו העסקיות.

חתיכת סקופ! אדם שמוביל מחאה נגד הבנקים התגלה כחייב כסף לבנקים. ההיגיון המוזר של הבנקים – שאתה לא יכול להיות חייב פרטי וגם לדבר על הקייס העקרוני – מקבל תמיכה מהעיתון שאוהב לדבר על פירוק המונופולים. ומאחר שכמעט כולנו חייבים לבנקים, כנראה שרק לעשירים מותר למתוח עליהם ביקורת כי רק להם אין אינטרס. איזה קשקוש, אלוהים ישמור.

* הכותב מסתייג מהשיטות של באים לבנקאים וגם מעיתונות רשלנית.

> סערת אל-מידאן: מערבים לא צריך לבקש תגובה

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
"מפלגה יהודית-ערבית היא הכרח". המנצחים בליל בפריימריז במרצ (צילום: אורן זיו / אקטיבסטילס)

"מפלגה יהודית-ערבית היא הכרח". המנצחים בליל בפריימריז במרצ (צילום: אורן זיו / אקטיבסטילס)

בכירים במרצ קוראים להפוך את המפלגה ליהודית-ערבית

"הפורום לשותפות יהודית-ערבית", שבו חברים בכירים במפלגה, מציע שמרצ תיצור איחוד פרלמנטרי בכנסת הנוכחית עם חד"ש-תע"ל, ובמקביל תפעל למינוי יו"רים משותפים למפלגה, יהודי וערבי. "העתיד של השמאל הוא חיבור יהודי-ערבי, אחרת אין לנו סיכוי", אומרים שם

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf