המדריך לפיצוץ כנסים: מה ההבדל בין מחאה אלימה ולא-אלימה?

מאת:
השאירו תגובה
א א א

הנה משהו על פיצוץ כנסים, סתם כדי להכניס את כולנו לפרופורציה:

נשות הדיור הציבורי עומדות בכנס עם שלטים – מחאה לא אלימה. ברוך מרזל מוקף בחבורת בריונים שתוקפים את ח"כ חנין זועבי בכנס ושופכים עליה מיץ – מחאה בריונית ואלימה.

פעיל ימין קיצוני שוף מיץ על חנין זועבי (הרשימה המשותפת)

פעיל ימין קיצוני שופך מיץ על חנין זועבי (הרשימה המשותפת)

פעילי/ות להט"ב נעמדים ונעמדות עם דגל הגאווה באמצע כנס – מחאה לא אלימה. פעילי ארגון להב"ה שלוקחים דגל ישראל ודופקים אותו לאמילי מואטי בראש, כלומר – מוט ברזל ששולח אותה לבית חולים – מחאה בריונית וסופר אלימה.

פעילות להטב״ק מניפות את דגל הגאווה במהלך כנס הבית היהודי (אקטיבסטילס)

פעילות להטב״ק מניפות את דגל הגאווה במהלך כנס הבית היהודי (אקטיבסטילס)

> בנט, מי צריך לפחד אחרי רצח רבין והרצח בברנוער?

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

"הלכנו לשותפות עם ברק, מחרב השמאל הישראלי בפעם השלישית והפננו עורף לציבור הערבי״. ראשי המחנה הדמוקרטי סתיו שפיר, אהוד ברק וניצן הורוביץ במטה המפלגה בערב הבחירות (רועי אלימה / פלאש90)

אחרי הבחירות, ביקורת חריפה במרצ על החיבור לברק ועל הקמפיין

מתנגדי החיבור מזכירים שהמצביעים הערבים ברחו והמסר נגד הכיבוש עומעם. התומכים מתנחמים בעבודה שמרצ עברה את אחוז החסימה. ח"כ עיסאווי פריג' שנשאר בחוץ לא מתחרט: "זה היה כורח השעה"

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf