מול החרם הישראלי, האיחוד האירופי תורם 15 מיליון יורו לממשלה הפלסטינית החדשה

מאת:
השאירו תגובה
א א א

בעוד שישראל הודיעה שתחרים את ממשלת האחדות הפלסטינית וניסתה לעודד חרם בינלאומי עליה, האיחוד האירופי הודיע הבוקר (חמישי) שיתמוך בממשלה החדשה עם מענק של 15.5 מיליון יורו. המענק נועד לאפשר לרשות לשלם משכורות והפרשות לפנסיה לעובדיה.

בהודעה לתקשורת שהוציא האיחוד נכתב כי האיחוד רואה בממשלה החדשה, שהוקמה כחלק מיוזמת הפיוס הפלסטיני, צעד חיובי. "הממשלה החדשה עומדת בפני אתגרים רבים בבואה להבטיח מתן שירותים לציבור הן בגדה המערבית והן ברצועת עזה", אמר נציג האיחוד האירופי לרשות, ג'ון גט-ראטר, וכיוון בדבריו כנראה להתנגדות הישראלית.

הבוקר פורסם ב"הארץ" כי עוד ועוד מדינות וגופים בינלאומיים מצטרפים להכרה בממשלה הפלסטינית החדשה.

> הסיפור האמיתי בפיוס הפלסטיני הוא תחייתו של אש"ף
> אם הממשלה הייתה מעוניינת בהסכם, הפיוס הפלסטיני היה עבורה פריצת דרך

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

מוחמד עסעוס בבית חולים רפידיה בשכם אחרי שהוכה על ידי שוטרי מג"ב (צילום: רבנים למען זכויות אדם)

החקלאי שאדמותיו הוצתו בידי מתנחלים אושפז אחרי שהוכה ע"י שוטרי מג"ב

שלשום תקפו מתנחלים מיצהר מתנדבים ישראלים שבאו לעזור למוחמד עסעוס מכפר בורין למסוק את עצי הזית שלו. היום שוטרי מג"ב היכו את עסעוס ולדבריו אמרו לו להפסיק להביא מתנדבים. מג"ב: מדובר בפרובוקציה

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf