מצעד הפזמונים הגזעני של חוגגי ריקוד הדגלים ביום ירושלים

מאת:
השאירו תגובה
א א א

יום איחוד ירושלים, חג לאומי. אתמול במזרח העיר, בתוככי העיר העתיקה ושער שכם. בזמן שהושמו על התושבים הפלסטינים הגבלות תנועה ומחסומים ברחובות כדי לאפשר את המסיבה ומהעיתונאים נמנעה הגישה לאזור, חגגו ילדינו הטובים כמיטב מסורת מצעד הדגלים בחסות עיריית ירושלים, משרד החינוך ומשטרת ישראל. הנה לקט קצר של מצעד הפזמונים – הטקסטים מדברים בעד עצמם:

יבנה המקדש/ ישרף המסגד

נמחוק את זרע עמלק

תקשיבו טוב יא ערבים/ אנחנו סולחות לא רוצים/ והפזמון הוא כבר מוכר/ שישרף לכם הכפר

הוא לא נביא/ בסך הכל סתם ערבי/ יש לו זקן עם פרעושים/ והוא אוכל גבינת עיזים/ פועל בניין/ גם כשהוא צם ברמדן/ ויש לו תעודה כתומה/מוחמד הומו בן זונה

מוחמד מת/ מוחמד מת

מוות לערבים/ מוות לערבים

נקום אחת משתי עיני מפלסטין/ימח שמם

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
בי נפתלי בנט, מתי תתנצל על ההרס שהותרת מאחוריך? (מארק ישראל סאלם / פול)

בי נפתלי בנט, מתי תתנצל על ההרס שהותרת מאחוריך? (מארק ישראל סאלם / פול)

היה שלום נפתלי בנט, קיבלת אפס בהתפתחות פדגוגית

כמו שנכנס למערכת ככה הוא יצא: שחצן, חסר ידע וניסיון שחושב שהוא עדיין מנהל חברת הייטק או מפקד על צוות בקרב. מורשת בנט: פספוס של כל הזדמנות לשינוי, הזניית ניהול החינוך וניצול ציני של כל מהלך להאדרת שמו

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf