נציג המשטרה לתושבי אל-עראקיב: נפנה אתכם למרות צווי העיכוב

מאת:
השאירו תגובה
א א א

בסיום משמרת המחאה השבועית של תושבי הכפר אל-עראקיב, שנערכת בצומת להבים מדי יום ראשון, ניגש נציג המשטרה אל תושבי הכפר והזהיר אותם כי על אף צו העיכוב שהוציאה לשכת ההוצאה לפועל ברמלה, בכוונת המשטרה לפנות את הכפר.

ביום חמישי האחרון החליטה רשמת ההוצאה לפועל, במעמד צד אחד, כי צווי הפינוי לבית הקברות בכפר אל-עראקיב יוקפאו עד לתגובת מנהל מקרקעי ישראל בעניין. נכון לשעה זו, המנהל טרם הגיש תגובתו ללשכת ההוצאה לפועל. למרות זאת, בחר נציג המשטרה שלום בן סלמון לגשת בסוף ההפגנה אל עזיז אבו מדיע'ם, בנו של שייח' הכפר, ולהודיע כי בכוונת המשטרה לפנות את בית הקברות על אף החלטת הרשמת.

> גם המתים קיבלו צווי פינוי באל-עראקיב

> מחעה ומעצרים בכפר בדואי שקק"ל מתכננת להחליף ביער

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
אוסלו לא היתה טעות, אוסלו היה כישלון, יש הבדל בין השניים. פרופ' סרי נוסייבה (צילום: הדס פרוש / פלאש 90)

אוסלו לא היתה טעות, אוסלו היה כישלון, יש הבדל בין השניים. פרופ' סרי נוסייבה (צילום: הדס פרוש / פלאש 90)

סרי נוסייבה: טעיתי, אולי הציונות לא מסוגלת לעשות שלום

עשרות שנים היה סרי נוסייבה מעורב בשיחות עם ישראלים. עכשיו הוא עושה חשבון נפש. ערפאת, וגם אני - אומר נוסייבה - האמנו שדו קיום בין הציונות לתנועה הלאומית הפלסטינית אפשרי. אני כבר לא בטוח

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf