עדכון לקוראי שיחה מקומית

א א א

מאת: ועד עמותת 972

לפני כחודשיים החליטה עמותת "תשע שבע שתיים – לקידום עיתונאות אזרחית", המפעילה את אתר שיחה מקומית, להפרד ממנכ"לית העמותה, סאוסן ח'ליפה.

פיטוריה של ח'ליפה נבעו מחילוקי דעות מקצועיים. לאחר הליך קצר בבית הדין לעבודה, בדיון היום חזרה בה ח'ליפה מכל הטענות הקשות שהטיחה קודם שלא בצדק. גם העמותה משכה את טענותיה כלפי ח'ליפה. במסגרת הסכם שהושג בדיון, תקבל ח'ליפה חבילת פיצויים מתוקנת, ואנחנו מאחלים לה בהצלחה בהמשך דרכה.

אנחנו שמחים על סיום המסכת הזו, מביעים תמיכה ואמון מלא בצוות העובדים ובבלוגרים שלנו, ומודים על האמון המתמשך שאנחנו מקבלים לאורך שנים מכם, השותפים והתומכים, הקוראות והקוראים שלנו. אנחנו נמשיך לעשות כאן עיתונות עצמאית, ביקורתית, מהשטח, ונמשיך להיות הבמה והבית של מגוון רחב של קהילות, מתוך מחויבות לדמוקרטיה, סיום הכיבוש, שלום, שוויון, צדק חברתי, שקיפות וחופש המידע.

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
חסן אל קורד

חסן אל קורד

מרוסקים בגוף ובנפש, בעזה עדיין מאמינים במאבק לא אלים

ראיון מיוחד: חסן אל כורד, ממארגני צעדת השיבה, על ההלם נוכח מספר ההרוגים והפצועים, התערבות חמאס ופת"ח במחאה, אבדן השליטה על מפגינים בודדים, התעוררות הצעירים, והחלום ליום שאחרי המצור

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
silencej89sjf