תרמו לנו

תמונות-לתרומותשיחה מקומית הוא אתר ללא מטרות רווח המתקיים על בסיס תרומות, מענקים, ועל עבודתם של מתנדבים. הדרך הטובה ביותר לסייע לנו היא בעזרת תרומה חודשית או חד פעמית. לתרומות באמצעות פייפל, לחצו על אחד מהקישורים הבאים.

תרומה חד-פעמית
תרומה חודשית

שימו לב: תרומה חד פעמית אינה מצריכה חשבון פייפל (בחלון אליו תופנו ישנה אפשרות לתרומה ללא רישום באמצעות כרטיס אשראי), אולם יש להקפיד על הזנת מספר טלפון בפורמט נכון. אם ניסיתם לתרום ולא הצלחתם, אנא צרו איתנו קשר.

עוד על תרומות

  • לאן מגיעות התרומות?
  • דרכים אחרות לתרום

לאן מגיעות התרומות?

חלק ניכר מהעבודה בשיחה מקומית מבוצע בהתנדבות. הכותבות והכותבים מפעילים את הערוצים השונים בכוחות עצמם, והם הבעלים של התוכן המתפרסם בהם. עיקר תקציב הפרויקט מוקדש לעריכה, לתחזוקת האתר, לקידומו ולתשלום עבור ארכיון הצילומים. שיחה מקומית הוא פרויקט של עמותת "972 – לקידום עיתונאות אזרחית" (ע"ר 580546307), והתרומות מועברות ישירות לעמותה, נרשמות ומדווחות כחוק.

"972 – לקידום עיתונאות אזרחית", שהוקמה על ידי עיתונאים ובלוגרים בשנת 2011, מבקשת לקדם את השיח הציבורי על ידי חשיפת הקוראים לתמורות הפוליטיות, החברתיות והתרבותיות בארץ ובעולם. בקישור הזה תוכלו למצוא את פרטי רישום העמותה וכן דוחות כספיים וניהוליים מבוקרים, כפי שאלו מוגשים לרשם העמותות. פרטים נוספים על האתר, על העמותה ותקציבה מפורסמים בעמוד על אודות שיחה מקומית באתר.

דרכים אחרות לתרום

ניתן לתרום לנו בצ'ק או בהעברה בנקאית ישירה לחשבון העמותה.

צ'קים יש לכתוב לפקודת: "תשע שבע שתיים – לקידום עיתונאות אזרחית", ולשלוח לכתובת:

תשע שבע שתיים – לקידום עיתונאות אזרחית, רח' הפלך 7, ת"א-יפו 6816727

העברות בנקאיות ניתן לבצע לחשבון על שם "תשע שבע שתיים – לקידום עיתונאות אזרחית"

מספר החשבון: 606980, סניף 609, בנק: פועלים (12)

תושבי ארצות הברית יכולים לבצע תרומות פטורות ממס, כל עוד ערכן עולה על מאה דולר. כתבו לנו למייל info@mekomit.co.il לפרטים נוספים.

silencej89sjf