אפליית המזרחים מהאקדמיה ועלייתם של הפוליטיקאים מימין במקומם

א א א

מאת: אלי ביתאן

במהלך אירוע במכון הצרפתי בו השתתפו הסופרים יוסי סוכרי וא"ב יהושע, הסביר סוכרי מה לדעתו גרם לעלייתם של הפוליטיקאים המזרחים מימין כמודל לצעירים בישראל, על חשבון האינטליגנציה המזרחית שהודרה מהאקדמיה ונאלצה לגלות לאוניברסיטאות בחו"ל.

הטיעון המבריק והדיון בין הסופרים עוררו הדים ברשת. הנה קטע וידאו קצר מהשיחה במכון הצרפתי:

> הכיבוש הפך את המזרחים מקורבנות של הציונות למשת"פים שלה

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
כללי המשחק השתנו. נטלי פורטמן (הדס פרוש / פלאש90)

כללי המשחק השתנו. נטלי פורטמן (הדס פרוש / פלאש90)

מי נעלב מנטלי פורטמן?

בפורומי הימין היא הפכה ברגע מ"גאווה ישראלית" לאנטישמית. השמאל הציוני נושם לרווחה שהיא לא תומכת בתנועת החרם. יהדות ארה"ב כבר לא בכיס של ישראל. שלוש הערות בעקבות נטלי פורטמן

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
silencej89sjf