"שוטרים הורו לפרק את האנדרטה לזכר מוחמד אבו-ח'דיר"

א א א

אתמול (ראשון) באתי לבית משפחה מוחמד אבו-ח'דיר בשועפאט וחוסין, אביו של מוחמד, הראה לי את האנדרטה. הוא סיפר לי שבאו מהמשטרה והורו לו לפרק את האנדרטה או שהם (השוטרים) יהרסו אותה. חוסין ענה שאם הם יהרסו אז כל בני המשפחה יבואו באמצע הלילה ויבנו אחת גדולה באמצע הרחוב – על הפסים של הרכבת הקלה.

השוטרים הלכו ועוד לא חזרו. מה שלא אומר כלום לגבי הכוונות שלהם.

ואני חושבת שאם ישובו ויהרסו – אני רוצה להיות עם בני משפחת אבו-ח'דיר ולצדם.

כותבת אורחת: תמר פליישמן

ממשטרת ירושלים נמסר שהאחריות על הריסות מסוג זה נמצא בידי עיריית ירושלים. [עדכון, 15:40 – מהעירייה נמסר כי הסיפור אינו מוכר להם ופקחי העירייה לא ביקרו במקום] [עדכון, 16:45 – בתגובה לבירור נוסף אומרים במשטרת ירושלים שלא ידוע על שוטרים שביקשו להרוס את האנדרטה. במשפחה אומרים ששוטרים בפירוש כן אמרו להם שיש להרוס את האנדרטה]

> שכם: חיילים גרמו לנזקים במועדון ספורט לנוער ובמרכז בריאות לנכים

שוטר מחוץ לבית משפחת מוחמד אבו-חד'יר (תמר פליישמן)

שוטר מחוץ לבית משפחת מוחמד אבו-חד'יר (תמר פליישמן)

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

קריאה למאבק נגד הכיבוש ומשטר האפרטהייד של ישראל כבר ארבעים שנה. אג'א אגבאריה ואשתו אלהם בתום הדיון (צילום: יואב חיפאווי)

חבר ועדת המעקב שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים

בין המגבלות שהוטלו על רג'א אגבאריה, מזכ"ל תנועת "אבנאא אלבלד" לשעבר: איסור להתראיין ואיסור על שימוש באינטרנט. מנהיגים בתנועה: מדובר בהשתקה פוליטית

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf