בתמונות: מאות מפגינים צעדו בחיפה לציון חמישים שנה לכיבוש

א א א

מאות בני אדם צעדו הערב (שני) בחיפה מכיכר פאריס (סאחת אל-חנאטיר) אל המושבה הגרמנית במחאה על חמישים שנות כיבוש. הצעדה אורגנה על ידי קואליציה של תנועות וארגונים והשתתפו בה חברי כנסת מהרשימה המשותפת, שצעדו בראשה.

ח"כ דב חנין אמר הערב בהפגנה: "ההפגנה היהודית-ערבית בחיפה הערב מבטאת גם מסר של התנגדות ומאבק, אבל גם מסר של תקווה. מאות הצועדים ברחובות העיר המחישו שרק ביחד, במאבק משותף, נוכל לפרוץ את מעגל הכיבוש והמלחמות, ולהשיג שלום צודק לשני העמים".

הפגנת השמאל בחיפה לציון חמישים שנה לכיבוש (צילום: דוברות חד"ש)

הפגנת השמאל בחיפה לציון חמישים שנה לכיבוש (צילום: דוברות חד"ש)

הפגנת השמאל בחיפה לציון חמישים שנה לכיבוש (צילום: דוברות חד"ש) הפגנת השמאל בחיפה לציון חמישים שנה לכיבוש (צילום: דוברות חד"ש)

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

לדבר על הדבר שאין לו שם. טקס הזיכרון של ארגון רסיסים, תל-אביב, אפריל 2018 (שירז גרינבאום/אקטיבסטילס)

הזמנה לבכי: טקס זיכרון לדבר שאין לו שם

הטקס של ארגון ׳רסיסים׳ עונה לקריאה מלפני 45 שנה לדבר על מה שבשולי המלחמות, על המתים-החיים שהן מותירות, על החיים עם הלם הקרב. אבל האם ההיענות רדיקלית כמו ההזמנה?

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
silencej89sjf