צפו: מאבטחים בקניון בהוד השרון תקפו ופצעו פעיל זכויות בעלי חיים

א א א

מאבטח בקניון שרונים בהוד השרון היכה פעיל זכויות בעלי חיים בן שישים באגרופים לפניו בשל מחאה שקטה של פעילים בקניון נגד אכילת בשר. הפעיל נזקק לאשפוז, וגם פעילים נוספים הוכו ונדחפו על ידי המאבטחים.

האירוע קרה ביום חמישי האחרון. קבוצה של כמה עשרות פעילי "החזית לשחרור בעלי החיים" הגיעה לקניון שרונים והתייצבה בדממה ליד דוכני האוכל עם תמונות של התעללות בחיות בתעשיית הבשר. בזמן שהלקוחות והסועדים התחילו להתעניין ולדבר על התמונות הגיעו מאבטחי הקניון, והתחילו לדחוף ולאיים על הפעילים. כשהיו כבר בדרכם החוצה, תקף אחד המאבטחים באגרופים את הפעיל המבוגר, שלאחר מכן פונה לבית החולים מאיר.

לדברי טל גלבוע, פעילת החזית, שוטרים שהגיעו למקום לאחר התקרית לקחו רק את הפרטים של הפעיל המותקף, ולא את פרטי התוקף – שמצולם בווידאו.

"פמפמו לאנשים 24/7 פרסומות של תעשיות מוות וסבל, טלוויזיה, שלטי חוצות, קניונים, סופרים, בתי קולנוע והם יגידו אמן", כתבה גלבוע בעמוד הפייסבוק שלה. "קחו איש לא צעיר מניף שלט בגודל A3 עם משפט קצר על אותן תעשיות המוות והוא יסיים את יומו בבית חולים אחרי שקב"ט קניון פוצץ לו את הצורה".

הערב, במוצאי שבת, יתקיים בתל אביב "מצעד בעלי החיים", שמארגניו צופים שישתתפו בו כ-30 אלף בני אדם. המצעד ייצא מגן מאיר בשעה שמונה, ויסתיים בעצרת בכיכר רבין.

> צפו: עימותים, פצועים ומעצרים בשייח ג'ראח

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן

האם תוביל בקרוב את תפילת "ליל אלקדר"? סועאד עבד אלרחים (ויקיפדיה,Creative Commons Attribution 2.0 Generic)

הכירו את האישה שעומדת לעשות היסטוריה בתוניסיה

סועאד עבד אלרחים היא אשת עסקים מצליחה, תומכת בזכויות נשים ומועמדת מטעם המפלגה האסלאמית הצפויה לעמוד בראש עיריית תוניס. הבחירות המקומיות שנערכו לאחרונה במדינה מגלמות את המעבר מפוליטיקה של קיטוב לתפיסה אזרחית המבוססת על מתינות, פרגמטיות וזכויות אזרח

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
silencej89sjf