שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו

קצרים

נתניהו, מדוע אתה תוקף עיתונאים? "זה כיף. אני נהנה מזה"

מאת |
ראש הממשלה נתניהו, ביטן ואלקין (יונתן זינדל / פלאש90)

ראש הממשלה נתניהו, ביטן ואלקין (יונתן זינדל / פלאש90)

ראש הממשלה נתניהו התייחס הערב (ראשון) למתקפות שהוא מנהל נגד עיתונאים בפייסבוק ואמר כי "זה כיף" וכי הוא "נהנה מזה". את הדברים אמר בתגובה לעיתונאית בכנס לתקשורת הזרה שנערך בירושלים.

> לעד נחיה על החרב: נתניהו נתן במתנה קמפיין בחירות לשמאל

העיתונאית שאלה את ראש הממשלה – "נראה שיש לך עימותים, ספציפית בעמוד הפייסבוק שלך, עם עיתונאים מקומיים. אני מבקשת לדעת האם לדעתך זו האסטרטגיה הטובה ביותר להגיב לעיתונות שמבקרת אותך?", נתניהו הגיב – "אני לא יודע. זה מבדר". העיתונאית הוסיפה ושאלה – "למה אתה עושה את זה?" ונתניהו השיב – "זה כיף, אני נהנה מזה".

בחודשים האחרונים נראה כי הקו התוקפני של ראש הממשלה נתניהו כנגד התקשורת, שבו הוא נוקט כמעט מתחילת דרכו הפוליטית, מחריף – לאחר מתקפות מצידו ומצד תומכיו על הארץ, ידיעות אחרונות, ערוץ 10 ועוד, החל נתניהו לתקוף עיתונאים באופן אישי.

בין השאר, בתגובה לתחקיר של אילנה דיין שיגר נתניהו תגובה ארוכה העוסקת בדיין ובעבודתה העיתונאית לאורך השנים. דיין בחרה להקריא את תגובתו של נתניהו בתום התחקיר – זאת לעומת כלי תקשורת אחרים, דוגמת ערוץ 10, שבחרו לקצץ את תגובתו של נתניהו במחאה על המתקפות אותן הוא מנהל נגד עיתונאים בכלל, ונגד עיתונאי הערוץ רביב דרוקר בפרט.

> העין השביעית: התקשורת הישראלית נגד בנימין נתניהו, ולהפך

X

אהבת את הכתבה הזאת?

הניוזלטר השבועי של שיחה מקומית מביא את מיטב הכתבות והטורים שלנו עד המייל שלך. להרשמה לחצו כאן
silencej89sjf