11 פעילי זכויות בעלי חיים נעצרו בחיפה לאחר שהתבצרו בבית מטבחיים

מאת:
השאירו תגובה
א א א

עשרות פעילי זכויות בעלי חיים, חברי החזית הישראלית לשחרור בעלי חיים, התבצרו היום (שבת) בבית מטבחיים בחיפה. הם נכנסו לתוך שטח המפעל וחלקם כבלו את עצמם בשרשראות. שוטרים בסיוע כבאי אש ניתקו את השרשראות ועצרו 11 מהפעילים שהועברו לחקירה בתחנת חיפה. המשטרה מאשימה אותם בהסגת גבול, תקיפה, הכשלת שוטרים וגרימת נזק.

בהודעה שפרסמו הפעילים הם הסבירו: "בית המטבחיים בחיפה, כמו בכל בית מטבחיים שוחטים עגלים לאחר מסע מפרך מאוסטרליה ומאירופה, בבית מטבחיים זה שוחטים פרות מתעשיית החלב לאחר שגמרו את גופן ושוחטים גם את צאצאיהן, בבית מטבחיים זה שוחטים עגלי 'מרעה חופשי'. אנו דורשים מהציבור להישיר מבט אמיץ לתוך גיהנום בית המטבחיים".

א א א
ועוד הערה לסיום:

הפוסט שקראת עכשיו לא במקרה נמצא פה, בשיחה מקומית. צוות האתר משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לקוראים שלנו מידע שלא נמצא במקומות אחרים, לפרסם תחקירים ייחודיים, להגיב מהר לאירועים חדשותיים מתגלגלים, ולתת במה לקולות מושתקים בחברה ולפועלות ולפעילים למען שלום, שוויון וצדק חברתי.

כבמה שעושה עיתונות עצמאית אנחנו לא נמצאים בכיס של אף בעל הון, ולא של השלטון. הרבה מהכתיבה באתר נעשה בהתנדבות מלאה. ועדיין, העבודה שלנו עולה כסף. זה זמן עריכה, וזה צילום, תרגום, שירותי מחשוב, ייעוץ משפטי ועוד.

אם כל אחת ואחד ממאות אלפי הקוראים שמגיעים לשיחה מקומית כל שנה יתרום ולו תרומה קטנה – נוכל לעמוד על הרגליים באופן עצמאי לגמרי. אם כל אחד יתמוך בנו בתרומה חודשית צנועה – נוכל לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלנו פי כמה.

הצטרפו להצלחה שלנו בשיחה מקומית
תרמו לחיזוק העיתונות העצמאית של שיחה מקומית

לחצו כאן
בי נפתלי בנט, מתי תתנצל על ההרס שהותרת מאחוריך? (מארק ישראל סאלם / פול)

בי נפתלי בנט, מתי תתנצל על ההרס שהותרת מאחוריך? (מארק ישראל סאלם / פול)

היה שלום נפתלי בנט, קיבלת אפס בהתפתחות פדגוגית

כמו שנכנס למערכת ככה הוא יצא: שחצן, חסר ידע וניסיון שחושב שהוא עדיין מנהל חברת הייטק או מפקד על צוות בקרב. מורשת בנט: פספוס של כל הזדמנות לשינוי, הזניית ניהול החינוך וניצול ציני של כל מהלך להאדרת שמו

X

אהבת את הכתבה הזאת?

כדי לעשות עיתונות עצמאית שיחה מקומית צריכה גם את התמיכה שלך. לחץ/י כאן כדי להיות חלק מההצלחה שלנו
שיחה מקומית תלויה בך. תרמו עכשיו
תרמו עכשיו
silencej89sjf